Și după ce s-au străduit să creeze cetatea, cei trei locuitori ai săi au ajuns totuși la concluzia că nu sunt mulțumiți de viața lor. Iar întrebarea nevăstuicii rămâne fără răspuns...
Poate că se apropie timpul ca locuitorii cetății să-l urmeze pe cel exilat...
Tuesday, April 19, 2011
Sunday, March 27, 2011
ce este după?
acum,
în al 7 lea an de studii academice,
în al 19 lea an de şcoală,
g. a început să se întrebe:
oare există viaţă după facultate?
m.
în al 7 lea an de studii academice,
în al 19 lea an de şcoală,
g. a început să se întrebe:
oare există viaţă după facultate?
m.
Friday, March 25, 2011
revoluţie?
în cetate a fost revoluţie,
d., cel plin de aroganţă, a fost exilat,
f.
d., cel plin de aroganţă, a fost exilat,
f.
Sunday, March 6, 2011
Subscribe to:
Posts (Atom)