Thursday, September 22, 2011
confuz
nu înțeleg de ce,
în cei 7 ani pe care i-am petrecut în Iași,
băiatul cu fluier și cățel,
pare să nu fi îmbătrânit deloc
Tuesday, September 20, 2011
prostituțíe
Ieri am fost ipocrit. Am făcut încă un pas spre lumea reală :-<
Sunday, September 18, 2011
multilateralii
Cum să nu îi aprobi pe inginerii care regretă industria dinainte de revoluție? Căci țin minte și acum cum tatăl biologic al lui g. venea acasă, după o zi obositoare de inginereală, și povestea ce bine a dormit el în birou
Saturday, September 17, 2011
descoperiri
câtă muzică bună am descoperit în ultimii ani prin mijlocirea internetului,
îmi amintesc ce limitat era universul meu muzical înainte,
când mă formam prin intermediul posturilor de muzică (tv și radio),
și au mai fost și anii dinainte de posturile tv de muzică
Subscribe to:
Posts (Atom)