Thursday, September 22, 2011

confuz

nu înțeleg de ce, în cei 7 ani pe care i-am petrecut în Iași, băiatul cu fluier și cățel, pare să nu fi îmbătrânit deloc

Tuesday, September 20, 2011

prostituțíe

Ieri am fost ipocrit. Am făcut încă un pas spre lumea reală :-<

Sunday, September 18, 2011

multilateralii

Cum să nu îi aprobi pe inginerii care regretă industria dinainte de revoluție? Căci țin minte și acum cum tatăl biologic al lui g. venea acasă, după o zi obositoare de inginereală, și povestea ce bine a dormit el în birou

Saturday, September 17, 2011