Showing posts with label super piesă. Show all posts
Showing posts with label super piesă. Show all posts
Wednesday, September 7, 2011
byron - Mierea
Ce tare interpretarea Sfinxului
Monday, September 5, 2011
Sunday, September 4, 2011
M.B.
Îl auzeam ţipând, horcăind şi plângând sălbatec, iar la anumite momente ţipa atât de strident şi de disperat încât părea că la capătul ţipătului va expira pentru totdeauna.
+
Ce-mi place că în toate videoclipurile pe care le-am găsit pe youtube fetele astea par să se simtă bine cântând... :x ;))
Friday, September 2, 2011
Tuesday, August 30, 2011
Saturday, June 25, 2011
Monday, June 13, 2011
Subscribe to:
Posts (Atom)