Tuesday, November 15, 2011
Frică
Sunt în tren pe o rută străbătută de mult prea multe ori...şi îmi este frică...îmi este frică de cele două soacre care stau la 2 metri de mine şi-şi mustruluiesc nurorile absente :-?? pentru că nu pun mâna în casă şi nu gătesc...
Sunday, November 13, 2011
Saturday, November 5, 2011
Sunday, October 30, 2011
lectură obligatorie
...toţi acei cercetători în formare ar trebui să-şi aloce 2-3 ore din timpul personal pentru a citi lucrarea lui Ernesto Sabato "Unu şi Universul"
Saturday, October 29, 2011
Sunday, October 2, 2011
Subscribe to:
Posts (Atom)